KONST / Litografier / Färglitografi 8747631
nr 874 7631
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Färglitografi , Olle Nordberg (1905-1986), signerad. 1972, 8/40, motivet: 55x78
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:02:51
9/2 17:22:59